Ślub i wesele czyli zastaw się  i postaw się

Forum i baza adresowa: foto-wideofilmowanie, suknie ślubne, obrączki, sale weselne

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Zapraszamy do korzystania z naszego forum

#1 2010-08-14 07:51:52

Polak

Member

Punktów :   

DZIWNA CEREMONIA - odsłonięcie tablicy na Pałacu Prezydenckim

Napieralski:

Ja oglądałem ten wiec z daleka. Widziałem tam dwie Polski. Jedna to ta Polska bardzo agresywna, broniąca krzyża, atakująca i nieprzyjemna, a z drugiej strony widziałem osoby, którym się to nie podobało, które chcą Polski nowoczesnej, europejskiej - tak Grzegorz Napieralski komentował dla portalu Onet.pl, "Akcję krzyż" przed Pałacem Prezydenckim, która miała miejsce w ubiegłym tygodniu.



Przewodniczący SLD uważa, że powinno być miejsce upamiętnienia byłego prezydenta i jego małżonki. Jednak odsłonięcie tablicy na Pałacu Prezydenckim uważa za "dziwną ceremonię", o której dowiedział się od dziennikarzy.

Napieralski wyjaśnił także, że jest zwolennikiem takiej tablicy, "ale bardzo skromnej", przede wszystkim z godłem państwowym, a nie krzyżem.

Offline

 

#2 2010-08-14 07:53:28

Polak

Member

Punktów :   

Re: DZIWNA CEREMONIA - odsłonięcie tablicy na Pałacu Prezydenckim

Szef SLD dodaje, że na sytuację, która wytworzyła się przed Pałacem składa się kilka elementów. - To słabość państwa i brak zdecydowanych działań, tu myślę o prezydencie Komorowskim i jego współpracownikach. Ale to także skutek wykorzystywania religii do polityki, efektem tego są te zamieszki, bo religia była wszechobecna w polityce.

My jako SLD mówimy wprost, państwo to jest jedno, a religia to drugie. Tu powinna być wyraźna granica - zaznacza Grzegorz Napieralski. Zastanawia się także, dlaczego hierarchowie kościelni wycofali się z tego sporu. - Czego się boją, czy już nie mają autorytetu? To jest bardzo niepokojąca sytuacja, że hierarchowie nie próbują zakończyć tego konfliktu - uważa lider SLD.

Offline

 

#3 2010-08-14 07:55:16

Polak

Member

Punktów :   

Re: DZIWNA CEREMONIA - odsłonięcie tablicy na Pałacu Prezydenckim

Ja tez widziałem tam dwie Polski.

Jedna to ta Polska pijana, rozwydrzona,bardzo agresywna,  atakująca obrońców krzyża , a z drugiej strony widziałem osoby, którym się to nie podobało, które chcą Polski katolickiej, ale również nowoczesnej, europejskiej

Offline

 

#4 2010-08-14 07:56:32

Polak

Member

Punktów :   

Re: DZIWNA CEREMONIA - odsłonięcie tablicy na Pałacu Prezydenckim

Tylko dwie Polski ?

ta trzecia Polska się przyglądała licząc na korzyści. 
Przecież stara to prawda że gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.

Offline

 

#5 2010-09-04 09:29:58

Bond

Member

Punktów :   

Re: DZIWNA CEREMONIA - odsłonięcie tablicy na Pałacu Prezydenckim

LECZENIE
Od dawna widza, że większość ludzi wysoko związanych z PIS szczególnie władze partii
powinny zostać poddane przymusowym badaniom psychiatrycznym i leczeniu, bo wszystkie teorie spiskowe i inne bajki jakie wymyślają to tylko chora i bujna wyobraźnia ludzi chorych na władze i kasę

Offline

 

#6 2010-09-04 09:34:00

Bond

Member

Punktów :   

Re: DZIWNA CEREMONIA - odsłonięcie tablicy na Pałacu Prezydenckim

Kancelaria Prezydenta w piątek wieczorem poinformowała o odsłonięciu tablicy upamiętniającej ofiary katastrofy smoleńskiej w kaplicy Pałacu Prezydenckiego - podał serwis tvn24.pl
7 września w kaplicy Pałacu Prezydenckiego odprawiona zostanie msza św. w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej, które związane były z urzędem prezydenckim - poinformowała Kancelaria. Tego dnia w Pałacu odsłonięta zostanie też tablica ku czci ofiar katastrofy.

Mszę św. ma celebrować metropolita warszawski abp Kazimierz Nycz. Nie jest jeszcze przesądzone, czy w uroczystości będą mogli brać udział przedstawiciele mediów, bo jest ona organizowana specjalnie dla rodzin zmarłych - jeśli któraś z nich powie, że nie życzy sobie obecności prasy, Kancelaria Prezydenta uwzględni to życzenie.

W Pałacu Prezydenckim ma też zostać odsłonięta tablica upamiętniająca ofiary katastrofy smoleńskiej.

W sierpniu odsłonięta została już jedna tablica upamiętniająca katastrofę smoleńską - umieszczona na elewacji południowego skrzydła Pałacu Prezydenckiego.

Kancelaria Prezydenta informowała wtedy, że w kaplicy Pałacu Prezydenckiego w niedługim czasie zostanie odsłonięta druga tablica upamiętniająca parę prezydencką Marię i Lecha Kaczyńskich oraz tragicznie zmarłych pracowników Kancelarii Prezydenta i Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

W piątek, w nieoficjalnej rozmowie z dziennikarzami, osoba wysoko postawiona w Kancelarii Prezydenta tłumaczyła, że odsłonięcie tablicy ma być też zamanifestowaniem intencji Bronisława Komorowskiego w sprawie budowy pomnika mającego upamiętnić ofiary katastrofy smoleńskiej.

W niedawnej rozmowie z "Gazetą Wyborczą" przyszły doradca prezydenta prof. Tomasz Nałęcz powiedział m.in., że prezydent Komorowski jest przekonany, iż ofiary katastrofy smoleńskiej powinny być uczczone stosownym monumentem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora