Ślub i wesele czyli zastaw się  i postaw się

Forum i baza adresowa: foto-wideofilmowanie, suknie ślubne, obrączki, sale weselne

Ogłoszenie

Zapraszamy do korzystania z naszego forum

#1 2007-10-27 10:20:08

orator

Member

Punktów :   

Dobry fotograf

Czy znacie dobrego fotografa, który robi zdjęcia na ślubach i weselach i kapelę/orkiestrę godną polecenia z okolic Kołobrzegu/Koszalina?

Offline

 

#2 2009-05-13 17:13:33

Bond

Member

Punktów :   

Re: Dobry fotograf

BIESIADA U JANA wg Jana Kochanowskiego - - Galeria Zdrowia ...Komedia mówiona i śpiewana wg Jana Kochanowskiego pt. BIESIADA u JANA. Premiera - sierpień 1980. Ostatnie przedstawienie - grudzień'1981. ...
www.sukces.fora.pl/muzyka-teatr-plastyk … o,377.html


Galeria Zdrowia, Marketingu i Rozrywki - Autor, Wiadomość. Temat: BIESIADA U JANA wg Jana Kochanowskiego · Logos Odpowiedzi: 0. Wyświetleń: 216 ... BIESIADA u JANA. Premiera - sierpień 1980. ...
www.sukces.fora.pl/search.php?search_author=Logos

www.sukces.fora.pl

»

www.fobia.nethit.pl
• View topic - Aby w twoim życiu panowała równowaga BIESIADA U JANA. Post by Saba on Wed Apr 29, 2009 7:26 pm. Kameralny Teatr Muzyczny w Koszalinie. ... BIESIADA u JANA. Premiera - sierpień 1980. ...
www.fobia.nethit.pl/topic16.html

Towarzystwo Terapii i Kształcenia Mowy LOGOS BIESIADA U JANA. WRÓŻENIE NA PRZYSZŁOŚĆ. W teatrze "Dialog" Norwid zajmował zawsze miejsce wyjątkowe. Henryka Rodkiewicz zaszczepiała wszystkim dialogowcom ...
www.logos.pomorze.pl/teatr09/


Towarzystwo Terapii i Kształcenia Mowy LOGOS BIESIADA U JANA Chodzi o Jana z Czarnolasu. Na afiszu czytamy: "Za pozwoleniem zwierzchności ... Biesiada u Jana". >>> więcej. * WRÓŻENIE NA PRZYSZŁOŚĆ ...
www.logos.pomorze.pl/teatr/


www.senior.nethit.pl

• View topic - Komedia mówiona i śpiewana wg Jana ... BIESIADA u JANA. Premiera - sierpień 1980. Dodać wypada, że wspaniałą muzykę do tego przedstawienia napisał Mikołaj Borek (muzyk, kompozytor i pedagog ...

www.senior.nethit.pl/viewtopic.php?f=2&t=24

TEATR - PASJA ŻYCIA BIESIADA U JANA Chodzi o Jana z Czarnolasu. Na afiszu czytamy: "Za pozwoleniem ... Biesiada u Jana".
>>> więcej
http://www.logos.pomorze.pl/teatr ...

www.scena.wizytowka.pl/

www.psychoterapia.nethit.pl

• View topic - Największym szczęściem dla ... BIESIADA u JANA. Premiera - sierpień 1980. Dodać wypada, że wspaniałą muzykę do tego przedstawienia napisał Mikołaj Borek (muzyk, kompozytor i pedagog ...

www.psychoterapia.nethit.pl/viewtopic.php?f=2&t=13



BIESIADA U JANA w Koszalinie wg Jana Kochanowskiego- fotoreportaż BIESIADA U JANA w Koszalinie wg Jana Kochanowskiego- fotoreportaż.
www.pitak.darmowefora.pl/index.php?topic=2.0



Darmowe Forum - Centrum statystyki Witamy w serwisie DarmoweFora.pl! 1. BIESIADA U JANA w Koszalinie wg Jana Kochanowskiego- fotoreportaż, 1. cudowny obraz powrócił do Tartakowa k/Sokala, 1 ...

www.pitak.darmowefora.pl/index.php?action=stats

-

www.pitak.darmowefora.pl »

BIESIADA U JANA Można się spodziewać, że "Biesiada u Jana" będzie jeszcze lepsza. Dobry tekst, większa dojrzałość wykonawców pozwalają na taką nadzieję. ...
www.aktor.darmowefora.pl/index.php?topic=15.0;wap2

BIESIADA U JANA wg Jana Kochanowskiego- fotoreportaż BIESIADA U JANA wg Jana Kochanowskiego- fotoreportaż. (1/1). aktor: Kameralny Teatr Muzyczny w Koszalinie. Komedia mówiona i śpiewana wg Jana Kochanowskiego ...

www.aktor.darmowefora.pl/index.php?topic=18.0;wap2



www.aktor.darmowefora.pl »


BIESIADA U JANA - Druga premiera Kameralnego Teatru Muzycznego ... Biesiada u Jana będzie jeszcze lepsza. Dobry tekst, większa dojrzałość wykonawców ...
www.medi.republika.pl/teatr08/index.htm

- Podobne strony
Towarzystwo Terapii i Kształcenia Mowy LOGOS

BIESIADA U JANA Chodzi o Jana z Czarnolasu. Na afiszu czytamy : " Za pozwoleniem zwierzchności ... Biesiada u Jana ".

>>> więcej. WRÓŻENIE NA PRZYSZŁOŚĆ ...
www.medi.republika.pl/teatr/index.htm


www.medi.republika.pl »

Offline

 

#3 2012-07-19 08:30:19

picasso

Member

Punktów :   

Re: Dobry fotograf

Za mąż wyszłam wcześnie [20 lat], choć nie byłam w ciąży - głupia, szczenięca, studencka miłość... On tak pięknie grał na gitarze przy ognisku piosenki Stachury, Wolnej Grupy Bukowina itd... Wszystko było ok dopóki byliśmy na studiach - podobało mi się takie życie "na walizkach" i zabawa w dom. Ale potem? Okazało się, że mąż ma taki właśnie model na życie - mieszkać można kątem w akademiku po znajomości, jeździć na obozy z gitarą i wolną od zmartwień głową...

Tym czasem ja byłam w ciąży i chciałam jakiejś stabilizacji, kąta, który mogłabym nazwać swoim, a na piesze obozy wędrowne po prostu się nie nadawałam z przyczyn oczywistych - ciąża a potem malutkie dziecko. Dostałam dobrą pracę, rozwiodłam się i zaczęłam budować swoją stabilizację sama.

A potem, gdy moja córa miała 5 lat [nadmienię iż od naszego rozwodu romantyczny były mąż raz zadzwonił, by złożyć córce życzenia świąteczne!] poznałam w pracy mężczyznę - lat 38, rozwiedziony. Okazało się, że jego żona "puściła się" z jego kuzynem.

I trafiliśmy na siebie - początkowo pomagaliśmy sobie w pracy, potem coraz częściej gadaliśmy o wszystkim... I okazało się, że on tak jak ja lubi muzykę country, polubił, a z czasem pokochał moją córkę... Obecnie jestem od kilku lat mężatką - i jestem szczęśliwa!

Offline

 

#4 2014-05-20 21:31:52

proftwstr

New member

Punktów :   

Offline

 

#5 2017-08-08 18:46:11

Afrodys

New member

Punktów :   

Re: Dobry fotograf

Jeżeli chodzi o wybór dobrego fotografa na ślub, to zawsze zaczynam od poszukiwań w internecie i czytania portfolio o potencjalnym kandydacie (który świadczy oczywiście usługi blisko mojej lokalizacji). Na prawdę bardzo szybko można w ten sposób znaleźć odpowiedniego fotografa.

Offline

 

#6 2017-10-12 17:55:00

Kodaks

New member

Punktów :   

Re: Dobry fotograf

Myślę, że wybierając odpowiedniego fotografa warto jest poszukać kogoś na miejscu lub ewentualnie w internecie. Dziś prawie każdy fotograf ma swoją stronę www na której można sprawdzić m.in. jego portfolio.
_______________________________
zdjęcia ślubne białystok

Offline

 

#7 2017-11-29 21:08:37

keyTOmyHeart4

New member

Punktów :   

Re: Dobry fotograf

Zgodzę się, ze dobry fotograf to podstawa udanego wesela
_________________________
http://www.gosciniecparadise.pl/

Offline

 

#8 2023-01-16 19:39:13

agness

Member

Punktów :   

Re: Dobry fotograf

Dla mnie też bardzo ważnym aspektem są zdjęcia ślubne Warszawa   , aby były wykonane efektywnie, pięknie, bo to pamiątka na lata. Nie każdy chce kamerzystę, ale fotografa już tak. Dlatego troszkę trzeba się naszukać, aż się znajdziecie kogoś naprawdę fachowego, kto spełni nasze oczekiwania etc. A czy wy już znaleźliście dobrego fotografa dla siebie?

Ostatnio edytowany przez agness (2023-01-16 19:39:31)

Offline

 

#9 2023-12-15 23:57:25

zojkaa

Member

Punktów :   

Re: Dobry fotograf

Według mnie   warto mieć  wgląd na różne  opcje,  aby  móc wybrać najlepsze usługi dla siebie wybrać. Jak chodzi o mnie. To przykładowo chcę  postawić na firmę  https://super-weddings.com/pl/  .   Według mnie ich  zdjęcia   robi wrażenie  i odzwierciedlają  szczęście, miłość, wszystkie  emocje, które  podczas tego dnia się pojawiły.  Takie zdjęcia  to świetna pamiątka.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora